بلیط هواپیما تهران به استانبول

بلیط هواپیما تهران استانبول و نحوه خرید با کمترین قیمت ،برای مسافران داخل و خارج از ایران چگونه است؟

بلیط هواپیما تهران استانبول و بالعکس از استانبول به تهران از فرودگاه امام خمینی در تهران و فرودگاه سابیحا در استانبول انجام می شود.

استانبول  دو فرودگاه دارد به نام های فرودگاه استانبول و سابیحا گوکچن.

رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران استانبول و بالعکس بلیط هواپیما استانبول به تهران  مسافرت کردن از تهران و سایر شهرهای ایران به شهر استانبول در کشور ترکیه در بین مردم ایران از دیرباز رایج بوده است. بهترین راه سفر به استانبول خرید بلیط هواپیما استانبول میباشد.

به این دلیل که خرید بلیط هواپیما استانبول ومسافرت هوایی برای مردم راحت تر از سایر وسایل نقلیه است ، تعدادی از آژانس ها اقدام به چارتر کردن صندلی های هواپیما در این مسیر میکنند و بلیط هواپیما استانبول  چارتری در اختیار مسافرین خود میگذارند.

بلیط هواپیما استانبول توسط شرکت های هواپیمایی بزرگی مانند ماهان ومعراج ارایه می شود اما نکته جالب توجه این است که بلیط هواپیما استانبول هواپیمایی ماهان در سایت بلیط چارتر کاوات ارزانتر از سایت ماهان وسایت معراج ارایه می شود. می توانید برای اطمینان از قیمت بلیط هواپیما استانبول را در سایت بلیط چارتر کاوات و سایر سایت ها مقایسه کنید.

نکته های کاربردی قبل از سفر به ترکیه استانبول فرق ساعت بین ایران و ترکیه شهر استانبول یک ساعت و نیم است چون مهم است دقیقاچه ساعتی به استانبول خواهید رسید در زمان خرید بلیط هواپیما استانبول این اختلاف ساعت را مد نظر داشته باشید.

واحد پول استانبول لیر (lir) است بنابراین بعد از خرید بلیط هواپیما استانبول و مطمئن شدن از سفر به مقدار مورد نیاز لیر از بانک یا صرافی تهیه نمایید.

آب و هوای مدیترانه ای وبسیار دل انگیز پیش روی شماست پس اگر بلیط هواپیما استانبول خود را برای فصل تابستان خریده اید بطور معمول با دمایی در ح 24 تا 28 درجه برخورد خواهید کرد و اگر بلیط هواپیما استانبول را برای فصل زمستان خریده اید منتظر دمای 2 تا 8 درجه باشید.

ولی اگر برای خرید بلیط هواپیما استانبول منتظر خوبترین فرصت هستید به شما فصل های پاییز و بهار را پیشنهاد می دهیم که دمای هوا بسیار مناسب است سفری دلپذیر و بی دغدغه با بلیط چارتر تجربه نمایید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.